Şirket Profili

İNDES Mühendislik, savunma ve havacılık sanayinde kazandığı tecrübe ile yüksek kalite ve ileri teknolojiye sahip araçlar kullanarak anahtar teslim tasarım, imalat, montaj ve kurulum/entegrasyon çözümleri sunan bir mühendislik şirketidir. Sahip olduğu girişimcilik kabiliyeti ve bünyesinde gerçekleştirdiği multidisipliner mühendislik çalışmaları ile ekonomik hayatın her alanında kaliteli, sürdürülebilir, rekabetçi ve yenilikçi çözümler geliştirmeyi ve ihraç etmeyi hedeflemektedir. Bu hedefle ODTÜ Teknokent’teki yerleşkesinde farklı nitelikteki proje ihtiyaçlarını karşılayacak altyapıyı oluşturan İNDES Mühendislik, teçhizat ve ekipman altyapısını sürekli genişletirken, kabiliyetlerini ve tecrübesini de her geçen gün arttırmaktadır.

Kalite Politikası

İNDES Mühendislik olarak Kalite Politikamız;

  • Donanımlı personelimiz ile yüksek kalite ve ileri teknolojiye sahip araçlar kullanarak savunma ve havacılık sanayiinde yenilikçi ürünler ve çözümler geliştirmek,
  • Yasal mevzuatın, standartların, İNDES Kalite Yönetim Sistemi’nin ve müşterilerimizin gereksinimlerini sağlamak,
  • Çalışanlarımızın ve çözüm ortaklarımızın gelişimini desteklemek ve müşteri memnuniyetini arttırmak,
  • Süreçlerimizi ölçümlere dayalı ve sürekli olarak iyileştirmektir.

İnsan Kaynakları

Bir şirketin en değerli varlığının sahip olduğu insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz ve insan kaynağı politikamızı bu bilinçle şekillendirmekteyiz. Yenilikçilik, yaratıcılık ve açık iletişim ilkelerinin benimsendiği, bireysel ve kurumsal değerlerin paylaşıldığı, nitelikli, huzurlu ve sıcak bir çalışma ortamını çalışanlarımıza sunmaktayız.

Siz de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız; Başvurularınız için: info@indes.com.tr