Skip to content

EKİBİMİZ

İNDES Mühendislik bünyesinde Ar-Ge ve tasarım süreçlerini tüm boyutlarıyla tartışıp inceleyerek gerçekleştiren bir ekip görev almaktadır. Gelişmiş bir analiz yöntemiyle farklı bakış açıları oluşturularak ve disiplinler arası takım çalışması desteklenerek multidisipliner çalışmalar sürdürülmektedir. Geliştirilen tüm sistemler, başarılı bir ekip çalışmasının ürünü olarak ortaya konulmaktadır. Gerçekleştirilen tüm çalışmalarda, üniversitelerdeki akademisyenler ile beraber çalışılmakta ve teknik derinlik/sürdürülebilirlik hedeflenmektedir.

İNDES Mühendislik’te, savunma ve havacılık sanayisinde pek alışık olunmayan insan kaynakları politikaları uygulanmaktadır. Çalışanların motivasyonunu daima en üst seviyede tutmaya gayret gösterilmektedir. Sürekli düzenlenen yurt içi organizasyonların yanı sıra yeri geldiğinde yurt dışı organizasyonlarla bir araya gelinmektedir. Kendisini farklı kılan insan kaynakları politikaları ile nitelikli ve sürdürülebilir insan kaynağına ulaşım hedeflenmektedir.

İNDES Mühendislik ekibi; konusunda uzman, kendisine güvenen ve yaptığı işin sorumluluğunu taşıyabilen kişilerden oluşmaktadır. Her çalışan, projesinin baştan sona tüm süreçlerinde görev almaktadır. Böylelikle, hem çalışan en yetkin şekilde yetişerek tecrübe kazanmakta hem de proje istenilen kalitede, bütçede ve takvimde tamamlanabilmektedir.

Sürdürülebilirlik, İNDES Mühendislik için her zaman en öncelikli konular arasında yer almaktadır. Projeler tamamlandıkça ve yeni ürünler ortaya konuldukça kazanılan tecrübe ve birikimler belgelendirilerek kayıt altına alınmakta ve kurumsal hafıza oluşturulmaktadır.